• Warsztaty florystyczne

• 28.05.2024 r. dzieci oddziału przedszkolnego i uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w warsztatach florystycznych zorganizowanych we współpracy z rodzicami, których celem było zrobienie upominku dla naszych mam.

Pani Kinga Nowak krótko zaprezentowała dzieciom rodzaje kwiatów, podając ich nazwy i omówiła sposób wykonania flowerboxów. Dzieci szybko i ochoczo przystąpiły do wykonania swojego zadania, a efekt końcowy zadowolił wszystkich. Flowerboxy, choć każdy inny, to każdy tak samo piękny, powędrował na ręce mam w czasie uroczystości szkolnej organizowanej z okazji Dnia Mamy.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Kindze za poświęcony czas i pokazanie dzieciom, jak niewiele potrzeba, aby uszczęśliwić i obdarować bliskich prezentami

• WYCIECZKA KLAS I-IV

• 31 maja 2024 r. uczniowie klas I–IV wraz z wychowawczyniami byli na wycieczce w Rabce-Zdroju. Wizytę rozpoczęli w Parku Zdrojowym. Dzieci rozkoszowały się pysznymi lodami. Następnie w promieniach słońca spacerowali pięknymi alejkami parku, oczy zachwycały się kolorowymi kwiatami. Odwiedzili także pomnik Jana Pawła II. Spacer zakończył się pod kinem Śnieżka. W kinie obejrzeli premierę animowanego filmu przygodowego „Garfield”. Po seansie dzieci wyśmienicie bawiły się na placu zabaw. Na koniec można było kupić sobie pamiątki. Wszyscy zadowoleni i trochę zmęczeni wrócili do domów.