• WITAJ SZKOŁO!

• Nigdy nie pomagaj dziecku w zadaniu, w którym czuje, że może odnieść sukces.

Maria Montessori

Drodzy Uczniowie,

spotykamy się 2 września w ogrodzie szkolnym po mszy świętej.

Życzę wszystkim udanego roku i wielu sukcesów.

PS Plan lekcji został udostępniony na stronie szkoły.

• DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

• 28 sierpnia w oddziale przedszkolnym odbył się dzień otwarty. Każdy nowy przedszkolak miał możliwość krótkiej adaptacji w nowej szkole.

Przedszkolaki miały możliwość poczuć atmosferę nowego miejsca, poznać panią, kolegów i koleżanki. Wspólna zabawa pozwoliła im na pierwszą integrację.

• POŻEGNANIE ÓSMOKLASISTÓW

• 19 czerwca 2024 r. piosenką „Ale to już było…” Maryli Rodowicz rozpoczęliśmy uroczyste pożegnanie klasy VIII. Z tej okazji klasa VII przedstawiła przygotowany z dużym poczuciem humoru program artystyczny, podczas którego ósmoklasiści odebrali pamiątkowe upominki i nagrody. Później głos zabrała Pani Dyrektor Barbara Zgama oraz wszystkie Panie Wychowawczynie tegorocznych absolwentów. Wspominały one poczynania uczniów od zerówki aż do klasy ósmej. Następnie uczniowie klasy ósmej podziękowali Pani Dyrektor i całemu gronu pedagogicznemu za wszystkie spędzone wspólnie lata oraz wysiłek włożony w ich edukację. Swoje podziękowania przekazali także rodzice. Pani Dyrektor wraz z wychowawczynią klasy VIII Panią Katarzyną Balcerzak wręczyły rodzicom listy gratulacyjne za wyniki w nauce ich dzieci oraz podziękowania za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły. Ósmoklasiści zaś odebrali nagrody książkowe. Na zakończenie wszyscy uczniowie z uśmiechami na twarzach zatańczyli belgijkę.

Tegorocznym absolwentom życzymy wszystkiego, co najlepsze, dostania się do wymarzonej szkoły, wspaniałych wakacji, a w przyszłości zadowolenia z wyboru ścieżki zawodowej.