Wyniki X Konkursu Czytelniczo-Plastycznego
„GÓRALSKIE CYTANIE”
Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej
Podhala, Orawy, Spisza, Pienin, Ziemi Zagórzańskiej
IX edycja orawska
część czytelnicza
Kategoria I (klasy I-III)
Skład Komisji:
Pani Władysława Omylak
Pani Marzena Bąk
Pani Zofia Warciak
I miejsce Teodor Pawlak Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy Górnej
II miejsce Melania Stasiak Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
III miejsce Oliwia Lichosyt Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnicy Wielkiej
Wyróżnienia przyznano:
1. Zofia Kuliga Szkoła Podstawowa nr 1 w Lipnicy Wielkiej
2. Zofia Madziar Szkoła Podstawowa nr 1 w Podwilku
3. Lena Lach Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy Górnej
4. Lena Mierniczak Szkoła Podstawowa nr 3 w Zubrzycy Górnej
5. Anna Spytkowska Szkoła Podstawowa w Orawce
Kategoria II (klasy IV-VI)
Skład Komisji:
Pani Irena Grobarczyk
Pani Agnieszka Kiersztyn
Pani Leszek Janiszewski
I miejsce Amelia Jakubiec Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy Górnej
I miejsce Jakub Spytkowski Szkoła Podstawowa w Orawce
II miejsce Martyna Olesińska Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnicy Małej
Wyróżnienia przyznano:
1. Mateusz Pniaczek Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnicy Wielkiej
2. Julia Stec-Sala Szkoła Podstawowa nr 3 w Zubrzycy Górnej
3. Lena Kubacka Szkoła Podstawowa nr 2 w Zubrzycy Górnej
4. Amelia Grelak Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
5. Julia Kidoń Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej
Kategoria III (klasy VII-VIII)
Skład Komisji:
Pani Emilia Joniak
Pani Grażyna Możdżeń
Pani Jadwiga Pilch
I miejsce Martyna Skwarczyńska Szkoła Podstawowa w Chyżnem
II miejsce Helena Kołton Szkoła Podstawowa w Orawce
III miejsce Claudia Kott Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy Górnej
Wyróżnienia przyznano:
1. Anna Świetlak Szkoła Podstawowa nr 3 w Zubrzycy Górnej
2. Łukasz Zając Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnicy Małej
3. Natalia Gwizdz Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnicy Małej
Wyniki X Konkursu Czytelniczo-Plastycznego
„GÓRALSKIE CYTANIE”
Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej
Podhala, Orawy, Spisza, Pienin, Ziemi Zagórzańskiej
IX edycja orawska
część plastyczna
Skład Komisji:
Pani Monika Tlałka
Pani Janina Sączek
Pani Barbara Zgama
Kategoria I (klasy I-III)
I miejsce Magdalena Belica kl. III Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej
II miejsce Mikołaj Fitak kl. III Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnicy Wielkiej
III miejsce Gabriel Bochaczyk kl. I Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnicy Małej
Wyróżnienia przyznano:
1. Julia Kowalik kl. III Szkoła Podstawowa w Chyżnem
2. Zofia Kowalczyk kl. III Szkoła Podstawowa w Orawce
3. Irena Kowalczyk kl. III Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej
4. Alicja Jurczak kl. I Szkoła Podstawowa w Orawce
5. Helena Kowalczyk kl. I Szkoła Podstawowa nr1 w Podwilku
Kategoria II (klasy IV-VI)
I miejsce Aleksandra Mikłusiak kl. IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Lipnicy
Wielkiej
II miejsce Wiktor Wontorczyk kl. VI Szkoła Podstawowa nr 1 w Lipnicy Małej
III miejsce Maria Kondys kl. VI Szkoła Podstawowa nr 1 w Podwilku
Wyróżnienia przyznano:
1. Joanna Torba kl. V Szkoła Podstawowa nr 2 w Zubrzycy Górnej
2. Dorota Klimasara kl. V Szkoła Podstawowa Jabłonka-Bory
3. Joanna Szczerbiak kl. VI Szkoła Podstawowa w Chyżnem
4. Magdalena Kluska kl. V Szkoła Podstawowa nr 2 w Zubrzycy Górnej
Kategoria II (klasy IV-VI)
I miejsce Roksana Bochaczyk kl. VII Szkoła Podstawowa nr 1 w Lipnicy Małej
I miejsce Gabriela Kowalczyk kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy
Górnej
II miejsce Dominik Kubala kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy Górnej
III miejsce Martyna Skwarczyńska kl. VIII Szkoła Podstawowa w Chyżnem
Wyróżnienia przyznano:
1. Marta Janowiak kl. VII Szkoła Podstawowa nr 1 w Lipnicy Małej
2. Laura Janowiak kl. VIII Szkoła Podstawowa w Chyżnem
3. Alicja Solawa kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy Górnej