• Konkurs Mikołajkowy 2022

• Gratulujemy naszym uczniom sukcesów w konkursie mikołajkowym. Uczniowie rywalizowali w następujących kategoriach:

część humanistyczna :

I miejsce Zuzanna Kowalczyk klasa IV

II miejsce Filip Palenik klasa VIII

III miejsce Laura Grapa klasa VI

III miejsce Oliwia Piekarczyk klasa VII

część plastyczna

wyróżnienie Alicja Dworszczak klasa II

• DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

• Dobre słowa nie kosztują dużo, choć czynią wiele dobrego

Blaise Pascal

Od dawna wiadomo przecież, że pozytywna energia, którą przekazujemy innym, zawsze do nas wraca. W naszej codzienności kierujemy się sentencją: Dobre słowa i drobne uczynki nie kosztują dużo, a czynią wiele dobrego.21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Obecnie Dzień Życzliwości obchodzony jest w ponad 180 krajach. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, zachęcanie do pozytywnych emocji.W Dniu Życzliwości ubraliśmy się na żółto, gdyż kolor ten kojarzy się z uśmiechem, ciepłemi życzliwością. Na korytarzu zostały przygotowane pozytywne zrywki dla naszych wychowanków.  Wszyscy uczniowie i nauczyciele tego dnia obdarowywali siebie miłymi słowami.Samorząd szkolny przygotował SKRZYNKĘ ŻYCZLIWOŚCI, do której wrzucali miłe słowa zarówno uczniowie, jak i pracownicy szkoły.Podsumowanie odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie wybrzmiały miłe słowa.