• Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• 05 maja 2023r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Chcąc przybliżyć uczniom naszej szkoły to ważne wydarzenie z historii naszego kraju, klasy VI i VII przygotowały montaż słowno-muzyczny. Była to okazja do refleksji nad wydarzeniami sprzed 232 lat i dowód pamięci o przodkach, którzy pragnęli ocalić kraj przed upadkiem. Była to także sprzyjająca okoliczność do pielęgnowania patriotyzmu wśród uczniów naszej szkoły.

• „EKOLOGICZNY STROIK WIELKANOCNY”

• W naszej szkole  po raz kolejny został zorganizowany konkurs pt. „EKOLOGICZNY STROIK WIELKANOCNY”

Celem konkursu było:  rozwijanie świadomości ekologicznej,  dbanie o naturalne środowisko kultywowanie tradycji wielkanocnych, rozwijanie kreatywności dzieci.

Uczniowie przynieśli piękne stroiki wykonane z ekologicznych i naturalnych elementów,  (kwiaty, skorupki z jajek, siano itd.…) dzieci zachwyciły wszystkich pomysłowością i kreatywnością.

5 kwietnia uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody podczas apelu szkolnego.

Prace konkursowe uczniowie zabrali dla swoich dziadków i emerytowanych pracowników naszej szkoły.  Wszystkim nagrodzonym gratulujemy